Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Radosław Brodzik

Opis

Mam 35 lat. A w sobie wielki szacunek, zrozumienie i tolerancję dla wszystkich ludzi. Jestem prawy i uczciwy. Mam dwie siostry: Joannę - znaną aktorkę i Paulinę - pracującą studentkę.  

Obecnie pracuję w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, gdzie pełnię funkcję głównego specjalisty Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego. Od kilku lat zajmuję się wdrażaniem Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, dzięki któremu nasz  region otrzymał olbrzymie fundusze unijne, m.in. na wzrost poziomu zatrudnienia, pomoc osobom o mniejszych szansach, upowszechnianie edukacji.  

Dzięki Waszemu zaufaniu od 2010 roku jestem Radnym Miasta Zielona Góra.
Pracuję w komisjach: Rozwoju Miasta i Ochrony Środowiska, Zdrowia, Kultury i Sportu, Do Spraw Rodziny i Doraźnej Komisji ds. Śródmieścia.

Od 2012 roku pełnię funkcję Wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Zielonej Górze. Jestem młody i niezależny. Nie tkwię w żadnych układach. Chcę zadbać o stworzenie warunków satysfakcjonującej pracy i godnego życia. Walczę o skuteczniejsze rozwiązania gospodarczo-ekonomiczne, które przyciągną do nas inwestorów. Jestem dumny że mogę realizować lewicowe idee w życiu codziennym.

Zdobyłem wykształcenie wyższe ukierunkowane na politykę i stosunki międzynarodowe. Ukończyłem studia podyplomowe które dały mi szeroką wiedze na temat zarządzania i marketingu.  

Oto kilka opinii o mnie:
„W regionach bardzo potrzebni są ludzie, którzy mają wiedzę i doświadczenie niezbędne w pozyskiwaniu funduszy europejskich. Dzięki nim, ich umiejętnościom korzystania z tych środków, można zmieniać rzeczywistość nawet najmniejszych miasteczek czy wsi. Pan Radosław Brodzik jako radny na pewno może zrobić wiele dobrego dla regionu” – prof. Bogusław Liberadzki, poseł w Parlamencie Europejskim

„Pan Radosław Brodzik ma wszystkie te cechy, które potrzebne są w pracy w samorządzie – na pierwszym miejscu stawia zawsze człowieka i jego problemy, nie boi się podejmowania decyzji, jest znakomitym organizatorem, a przy tym jest bardzo pracowity.” – Tomasz Wontor, wicemarszałek województwa lubuskiego

„Mój brat jest prawdziwym społecznikiem. Zawsze jest tam, gdzie trzeba pomóc drugiemu człowiekowi w potrzebie. Sama często korzystam z jego pomocy, kiedy biorę udział w różnych akcjach charytatywnych i kampaniach społecznych. Zawsze mogę na niego liczyć” – Joanna Brodzik, aktorka

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem